Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Dieva vārds ir Žēlsirdība
Andrea Tornielli intervija ar pāvestu Francisku

Cena ar PVN: 6.90 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

“Žēlsirdība ir vissvarīgākā Dieva iezīme. Dieva vārds ir Žēlsirdība. Nav tādu situāciju, no kurām mums nebūtu izejas, mēs neesam lemti pazušanai grimstošās smiltīs.”

Ar vienkāršiem un tiešiem vārdiem pāvests uzrunā visu cilvēci. Šīs grāmatas centrā ir jautājums, kas viņa sirdij ir visbūtiskākais, – žēlsirdība. Dieva žēlsirdība aizvien ir bijusi viņa ticības stūrakmens un tagad ir svarīgākā viņa, pāvesta, mācības tēma. Grāmatas lappuses caurauž vēlme uzrunāt visas tās dvēseles, kas meklē dzīves jēgu, ceļu uz mieru un izlīgumu, kā arī fizisko un garīgo ievainojumu dziedināšanu.

Sarunā ar Vatikāna reportieri Andreu Tornielli pāvests Francisks, atsaucoties uz jaunības atmiņām un aizkustinošiem stāstiem no laika, kad veica priestera kalpojumu, runā par to, kāpēc tika izsludināts Dieva žēlsirdībai veltītais jubilejas gads. Viņš no jauna uzsver, ka Baznīca nedrīkst aizvērt savas durvis neviena cilvēka priekšā, gluži otrādi – tās uzdevums ir atrast veidu, kā uzrunāt cilvēku sirdsapziņu un mudināt apzināties ļauno, kas ir pieļauts, lai no tā atteiktos un attālinātos.

Savukārt tiem, kas domās sevi jau skata esam taisnīgo rindās, pāvests Francisks norāda, ka “pat pāvests ir cilvēks, kam nepieciešama Dieva žēlsirdība”.

Grāmata Dieva vārds ir Žēlsirdība publicēta vairāk nekā astoņdesmit valstīs visā pasaulē.

Iegādājoties šo grāmatu, jūs saņemsiet kartīti ar frāzi "Dieva vārds ir Žēlsirdība", rakstītu ar pāvesta Franciska roku! 


Lappušu skaits: 145 lpp.
Formāts: 15 cm x 21 cm
Cena ar PVN: 6.90 EUR 


Lasīt fragmentu

Mieram tuvu jūlijs 2018

  Grozs ir tukšs