Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Endrjū Komiskis
Kailā pakļaušanās

Cena ar PVN: 8.00 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

Endrjū Komiskis savu dzīvi ir balstījis uz Dieva patiesību un mīlestību pret cilvēkiem. Šajā grāmatā Komiskis ieskicē cilvēciskās mīlestības aprises, mīlestības, kas sakņojas Dievā kopš mūžības: veiksmīgas laulības, mīlestība uz bērniem, ziedošanās ģimenei un draudzei. Kailā pakļaušanās mūs iedvesmo uz šo ziedošanās garu; tā daudzējādi pauž, kā mīlestība uz Dievu un tuvāko nostiprina viengabalainas seksualitātes mugurkaulu. Komiskis apvieno pārliecinošu psiholoģisku atklāsmi ar stabilu teoloģiju.  (Tēvs Džons F. Hārvejs)
Kailā pakļaušanās mūs aicina atzīt, ka mūsu seksuālā identitāte rod savu piepildījumu, kad mēs to uzticam Jēzus Kristus virsvaldībai. Endrjū Komiskis izmanto konkrētus piemērus, lai mūs pamudinātu izprast seksuālās ievainotības sarežģījumus un attīstīt savstarpēja atbalsta kopienas, lai mēs varētu veidot veselīgas attiecības, kas palīdz mums kļūt par tiem, par kuriem būt Dievs mūs radījis. Rakstot par grēku nožēlu, lūgšanu un savstarpēju atbalstu, autors mums parāda, kā reāli cilvēki iemantojuši seksuālu viengabalainību Jēzū Kristū. (Huans Fransisko Martiness)
Izaicinoša, drosmīga un lietderīga grāmata, sevišķi to atklāsmju dēļ, ko autors ietvēris savā darbā, pateicoties personiskajai pieredzei. Es novērtēju faktu, ka šī grāmata ir pamatota sešu reālu personu pieredzē – un katram no viņiem ir savs ļoti atšķirīgs stāsts no pārējiem. (Deivids Stouns)

Izdevējs: "Dzīvības Straumes"
Lappušu skaits: 229 lpp.
Formāts: 14 cm x 20 cm
Cena ar PVN: 8.00 EUR

Mieram tuvu decembris 2019

  Grozs ir tukšs