Mieram tuvu Solidaritātes fonds
Kopš 2006. gada septembra darbojas „Mieram tuvu” Solidaritātes fonds. Tā uzdevums panākt, lai „Mieram tuvu” būtu pieejami arī cilvēkiem, kuriem ir īpaši vajadzīgs Dieva Vārda stiprinājums, bet kuri vai nu nespēj izdevumu iegādāties, vai arī to vienkārši nepazīst.

Solidaritātes fonda finanses ir paredzētas:
- lai bezmaksas „Mieram tuvu” izdevumi būtu pieejami visur, kur ir grūtībās nonākuši cilvēki, slimnīcās, krīzes centros, cietumos un citviet. Bezmaksas „Mieram tuvu” tiek dalīti ar garīdznieku, kapelānu un sociālo darbinieku starpniecību;
- tam, lai izvietotu stendus ar bezmaksas „Mieram tuvu” eksemplāriem slimnīcu un krīzes centru kapelās, lūgšanu vietās un citviet.

Ik mēnesi ar Solidaritātes fonda starpniecību pie lasītājiem nonāk apmēram viens tūkstotis bezmaksas „Mieram tuvu” eksemplāru. (Ar atskaiti par Solidaritātes fonda grāmatu izlietojumu iepriekšējā mēnesī, lūdzu, iepazīstieties zemāk.)

Lūdzam arī jūsu atbalstu „Mieram tuvu” Solidaritātes fondam
  un no sirds pateicamies visiem atbalstītājiem.

UZMANĪBU! Ziedojot vismaz 10 EUR, lūdzu, norādiet maksājuma uzdevumā savu adresi, un mēs jums pa pastu aizsūtīsim pateicības dāvanu – CD „Mums ir labi šeit būt”, ar Solidaritātes fonda atbalstam notikušo labdarības koncertu ierakstiem. Savukārt, ja ziedojat, izmantojot automātisko maksājumu, lūdzu, atsūtiet savu pasta adresi uz e-pastu mt@mieramtuvu.lv. Lai ziedot ir patīkami!
Rekvizīti ziedojumu veikšanai:
Mieram tuvu Solidaritātes fonds

50008109231

Swedbank, HABA22

LV66HABA0551015413681


Ērtāka ziedošanas iespēja Swedbank klientiem vai PayPal lietotājiem šeit:
Summa  (EUR):


Atskaite par iepriekšējā mēneša „Mieram tuvu” izdevumiem, kas tika izdalīti ar Solidaritātes fonda starpniecību atrodama šeit. 

Mieram tuvu septembris 2020